Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

 

Alarm panelinin bir diğer önemli özelliği olan yangın alarm sistemi yardımcı dedektörler sayesinde 7/24 yangınlara karşı erken önlem almanızı sağlamaktadır. Alarm paneliyle entegre şekilde çalışan yangın sistemi koruma altına alınacak ortam özelliklerine göre birden fazla dedektöre sahiptir. Uzman teknik ekiplerimiz koruma altına alınacak bölgeye özel dedektör seçimi yaparak sizi ve değer verdiklerinizi yangına karşı koruma altına almaktadır.

Yangın meydana gelmeden önce sessiz ve hızlı şekilde büyümektedir. Yangın oluşumunda ilk 30 dk en önemli zaman dilimidir. Bu zaman diliminde erken müdahale ve uyarı olumsuz kötü olaylara karşı can güvenliğinizi almanızı sağlayacaktır. Evlerde genelde yangın açık unutulan mutfak aletleri ve hatalı kullanılan elektrikli ev aletlerinden meydana gelmektedir. Evinizin mutfak odalarına takılacak duman dedektörü yangın öncesi oluşan koku ve dumana karşı yüksek duyarlılık göstererek olayların büyümeden size haber vermesini sağlamaktadır.

Geç olmadan güvenliğinizi sağlamak olası istenmeyen olaylara karşı korunmak için ücretsiz keşif imkanlarımızdan faydalanın. Bizimle hemen iletişime geçerek uzman ekiplerimizden detaylı bilgiler alın.

Sohbeti Başlat
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?