Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

GÜVENLİK KAMERASI
Kameralar kayıt altına alacakları alanlara göre farklılık göstermektedir. Piyasa genelinde binlerce çeşit ve farklı özellikte güvenlik kamerası mevcuttur tüm kameraların çalışma şekli ve amaçları birbirinden farklıdır. Size Uygun en iyi kamera seçimi yapmak için uzman ekiplerimizden destek almayı unutmayın.

GECE GÖRÜŞLÜ KAMERA
Güvenlik kameraları kızıl ötesi ledleri sayesinde karanlık ortamlarda insan gözünün göremediği ışık aydınlatması yaparak koruma altına alınan bölge güvenli şekilde kayıt altına alınmaktadır. Bu tarz güvenlik kameraları 7/24 kayıt yapacak sistemler için tercih edilmelidir.

CEP TELEFONUNDAN İZLEME
İnternete bağlı güvenlik kamera sistemini cep telefonu, tablet ve bilgisayarınızdan canlı izleyebilirsiniz. İnternetin olduğu dünyanın her yerinden evinizi ve işyerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Gerekirse geçmiş kayıtları da izleyebilir ihtiyacınız olan güvenlik kamera kaydını telefonunuza kaydedebilirsiniz. Evinizde bakıcınızı ya da işyerinizde personel takibi yapabilir güvenlik önlemlerinizi kolayca alabilirsiniz.

Sohbeti Başlat
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?