Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Hırsız alarm sistemleri evinizi ve işyerinizi hırsızlara karşı korumak amaçlı tasarlanmış elektronik ürünlerdir. Hırsızların amacına ulaşmadan koruma altındaki alana girmeden uzaklaştırılması öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Sistemin amacı siz ve sevdiklerinize zarar gelmemesini sağlamak kötü niyetli kişileri bölgeden hızla uzaklaştırmaktadır. İşyeriniz ve evinizin konumuna en uygun sistemlerin belirlenmesi ve bütçenize uygun ürün seçimi yapılması için ücretsiz keşif imkanlarımızdan hemen faydalanın.

Uzman teknik ekiplerimizin yapacağı keşif sonucu evinizi ve işyerinizin güvenli şekilde koruma altına alacak ürün tespitleri yapılmaktadır. Keşif esnasında sizlere ürünler hakkında detaylı teknik bilgi ve kullanım bilgileri anlatılarak satın alacağınız ürünlerin güvenliğiniz için önemli olacağının bilgisini almış olacaksınız. Hırsız alarm sistemleri içerisinde en önemli standart ürünler pır hareket dedektörü, kapı ve pencere manyetik kontakları ve dış ortama takılacak olan harici sirendir.

Ürünlerin doğru şekilde konumlandırılması, teknik kılavuzlarına göre montajının yapılması size tam kapsamlı güvenlik sunacaktır. Uzman teknik servis ekiplerimiz montajını yapacağı ürünleri dışarıdan iptal edilemez şekilde ayarlayarak alarm sisteminiz sabotajlara karşı koruma altına alınmış olacaktır. Olası hırsızlık durumlarına karşı satın aldığınız sistem %100 çalışması hedeflenerek siz ve değer verdiklerinizi tam kapsamlı koruma sunacaktır. Detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için hemen bizimle irtibata geçiniz.

Sohbeti Başlat
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?